Gibinski Stanislav (1882 - 1971)
Dřevěný kostelík, signováno a datováno vlevo dole S. Gibinski 1924, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 45 x 50 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Heuer Silverstone 150th Anniversary 1860-2010 Chronograph
- Flavier (3 Stk., davon 2 AR)
- .Briefstück/*/** - altd. Staaten Bayern - meist gestempelte Sammlung mit einigen interess. w. u. 2 Poststkn.,
- Brillantsolitär Ring ca. 0,20 ct